زعفران گیاهی است به دو صورت تر و خشک که در همان اوایل رشد قابلیت برداشت و فروش را دارد.کشور ایران بزرگترین تولید کننده زعفران دنیا با 95 درصد کل تولید این محصول مهم و ارزشمند می باشد.در کره زمین 41کشور از خریداران زعفران کشور ایران می باشند.به همین منظور ثبت برند زعفران در کرج به منظور اشخاصی که به تولید این طلای سرخ مشغولند از الزامات مهم و اساسی به منظور آغاز فعالیت در این زمینه می باشد.درحقیقیت ثبت برند در کرج ضمانت می کند که مشتریان قادر می باشند محصولات را از یکدیگر تشخیص بدهند.مشتری به هنگام مشاهده علامت متوجه می شود که این محصول به کارخانه یا تولیدی تعلق دارد که مورد اعتماد او می باشد و بدین صورت با ثبت برند در کرج شرایط مناسبی به منظور مصرف کنندگان ایجاد می شود.با عنایت به آن که مقدار قابل توجهی از تولید این محصول صادر می شود و کشور ایران هم به عنوان بزرگترین و بااهمیت ترین تولید کننده و صادر کننده زعفران در جهان مطرح می باشد گسترش و توسعه صادرات زعفران با عنایت به مزیت نسبی این محصول و سرمایه آوری قابل توجه آن دربردارنده اهمیت فراوان می باشد.دربرداشتن یک برند خوب قادر می باشد در این زمینه نقش بسیار مهمی را ایفا نماید.

مزایای ثبت برند زعفران در کرج

با به ثبت رسانیدن برند زعفران در کرج مزیت های بسیار زیادی را برای خود به ارمغان می آورید که می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 1. ثبت برند زعفران در کرج می تواند برای سهامداران ارزش افزوده ی سهام ایجاد کند و باعث افزایش درآمد شرکت شود.
 2. برند زعفران ثبت شده ، قابل نقل و انتقال است . بنابراین، می توان آن را انتقال داد.
 3. با ثبت برند زعفران می توان اختیار اجازه ی استفاده از برند ثبت شده را به شرکت های ثالث داد که می تواند منبع درآمد بیشتری برای شرکت یا شخص به وجود آورد و یا بنیان و پایه انعقاد یک موافقت نامه ی اعطای نمایندگی فروش باشد.
 4. امکان دارد ثبت برند زعفران دارایی ارزشمند کسب و کار باشد.
 5. ثبت برند زعفران برای محصولات و شرکت و خدمات شما ایجاد شهرت و وجه می کند.
 6. ثبت برند زعفران شرکت ها را تشویق می کند تا در حفظ یا بهبود کیفیت محصولات سرمایه گذاری کنند.
 7. ممکن است ثبت برند زعفران برای دریافت وام مفید باشند.
 8. ثبت برند زعفران جزء ضروری موافقت نامه های اعطای نمایندگی است.
 9. با ثبت برند زعفران اجازه استفاده از آن ها به اشخاص ثالث داده می شود و منبع مستقیم درآمد از محل حق امتیازها می باشند.
 10. امکان دارد برند زعفران ابزار بازاریابی و اساس ایجاد وجهه و شهرت شرکت ها گردد.

مدارک ثبت برند زعفران در کرج

الف- اشخاص حقیقی

 1.  رونوشت شناسنامه و رونوشت کارت ملی ارائه گردد.
 2.  ارائه رونوشت کارت بازرگانی درصورتی که ازحروف غیر فارسی استعمال گردیده باشد از الزامات می باشد.
 3.  رونوشت مجوز فعالیت اعم از جواز تأسیس، پروانه بهره برداری، پروانه ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گونه گواهی فعالیتی که از نهاد های نظارتی و حاکمیتی دولتی صادر شده باشد بایستی ارائه گردد.

 ب-  اشخاص حقوقی

 1.  رونوشت شناسنامه و رونوشت کارت ملی ارائه گردد.

 2.  رونوشت روزنامه تأسیس وآخرین تغییرات شرکت ارائه گردد.ازآخرین تغییرات شرکت نبایستی بیشتر از دو سال گذشته باشد.
 3.  رونوشت مجوز فعالیت اعم از جواز تأسیس، پروانه بهره برداری، پروانه ساخت، جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هرگونه گواهی فعالیتی که از نهادهای نظارتی و حاکمیتی دولتی صادر گردیده باشد ارائه گردد.
 4.   رونوشت کارت بازرگانی در صورتی که از حروف غیر فارسی استعمال گردیده باشد بایستی ارائه گردد.

 مراحل ثبت برند زعفران در کرج

تمامی مراحل ثبت برند یا علامت تجاری به صورت اینترنتی انجام می شود، که در ذیل به این مراحل اشاره می کنیم.ابتدا وارد سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به نشانی" " http://ip.ssaa.irشوید. و از آنجا به قسمت اداره ثبت علائم تجاری وارد شوید و تقاضای ثبت اظهارنامه علامت را کامل کنید.بعد از پر کردن اظهارنامه، کد رهگیری از طریق سیستم به شما داده می شود و سپس باید نسبت به پرداخت الکترونیکی هزینه اظهارنامه اقدام نمایید.در صورت کامل بودن مدارک و تکراری نبودن علامت مورد درخواست به آدرس ایمیل شما، ایمیلی مبنی بر بلامانع بودن ثبت علامت ارسال می شود و گاهی ممکن است از طریق پیامک نیز به شما اطلاع رسانی شود.چنانچه نقصی در مدارک باشد برای شما ابلاغ رفع نقص ارسال می شود، در صورتی که ثبت علامت تجاری بلامانع باشد از طریق ایمیل یا پیامک، بلامانع بودن ثبت علامت به شخص یا نماینده او ابلاغ می شود و نامه پیش نویس آگهی روزنامه رسمی ضمن آن ارسال می شود. بعد از روز تحویل مدارک، به سایت مراجعه و درقسمت خلاصه پرونده با ابلاغی که اداره ثبت علامت برای روزنامه رسمی زده است وارد سایت روزنامه رسمی بشوید و هزینه نشر آگهی را بپردازید. پس از سپری شدن این مراحل درگام نهایی باید با دردست داشتن پرینت نامه آگهی تقاضانامه آگهی تقاضای ثبت، که بار اول اداره ثبت به شما ابلاغ کرده است به اداره ثبت علامت مراجعه و با تحویل و دادن رسید دریافت،نسخه ای فیزیکی علامت ثبت شده خود را تحویل بگیرید.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت مواجه شدن با هر سوال یا مسئله ای می توانید با مجتمع ثبت پایش در ارتباط باشید.

از همراهی شما عزیزان صمیمانه سپاسگذاریم.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  نشست مشترک

  برگزاری نشست مشترک اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری با کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • علی تابش

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت شرکت اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امید اسدی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.