موسسه ثبت پایش در این مقاله برآنست تا مطالبی را درباره ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج ارائه نماید مقاله را بخوانید و در صورت مواجه شدن با هر سوال یا مسئله ای با مشاوران وکارشناسان موسسه ثبت پایش در ارتباط باشید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

شرکت با مسئولیت محدود طبق ماده 94 قانون تجارت شرکتی می باشد که میان دو یا چند نفر به منظور امور تجارتی تشکیل می شود و هر کدام یک از شرکا بدون اینکه سرمایه آن به سهام و یا قطعات سهام تقسیم شده باشد تنها به اندازه ای که به شرکت آورده اند در برابر قروض و دیون شرکت مسئول می باشند.هم چنین فعالیت شرکت با مسئولیت محدود بازرگانی می باشد و در اینگونه از شرکت ها اشخاصی که با یکدیگر رابطه دوستانه و خویشاوندی دارند و یا عضو یک خانواده می باشد حضور دارند و و شرکت را تشکیل می دهند.با توجه به ماده 94 قانون تجاری این نوع از شرکت ها تنها زمانی که موضوع شرکت تجاری باشد ثبت می گردد.

اشخاصی که در صدد تشکیل و ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج می باشند می توانند همین حالا با ما تماس حاصل نمایند کارشناسان و مشاوران ما شما را در این امر یاری می کنند.

نکات مهم ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

 1. سرمایه شرکت مسئولیت محدود به سهم الشرکه تقسیم می شود و به سهام تقسیم می شود و در شرکت مسئولیت محدود برگه ای با نام سهم ااشرکه هر شخص صادر نخواهد شد.
 2.  مسئولیت شرکاء در مقابل دیون و قروض شرکت شرکت مسئولیت محدود به میزان سهم الشرکه ای است که هر شریک سرمایه گذاری نموده است‌.
 3.  نقل و انتقال سهام در شرکت مسئولیت محدود علاوه بر تنظیم صورتجلسه و ثبت در سامانه نیاز به تنظیم سند رسمی در دفاتر اسناد رسمی داشته که یک نسخه از سند انتقال می بایست به سازمان ثبت ارائه گردد.
 4.  شرکت با مسئولیت محدود حداقل بین دو نفر و حداکثر بین هر چند نفری که باشد تشکیل می گردد.

شرایط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج

 1. شرکت با مسئولیت محدود با حداقل دو نفر تشکیل می شود.
 2. حداقل سرمایه مورد نظر ۱۰۰۰۰۰۰میلیون ریال می باشد.
 3. فرآیند ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج15 الی ۲۰ روز کاری زمان بر است.

مدارک مورد نیاز جهت شرکت مسئولیت محدود در کرج

 1. ارائه دو رونوشت از شرکتنامه تکميل شده.
 2. ارائه دو رونوشت از تقاضانامه تکميل شده.
 3. ارائه دو رونوشت از اساسنامه تکميل شده.
 4. ارائه تکميل فرم تعيين نام به ترتيب اولويت نام هاي پيشنهادي و هم چنين فيش واريزي
 5. ارائه اصل مجوز فعاليت از مراجع ذيربط در مواردي ثبت موضوع نياز به مجوز داشته باشد
 6. ارائه رونوشت برابر با اصل مدارک احراز هويت کليه شرکاء، مديران و هيأت نظار(درمواردي که تعداد شرکاء بيش از 12 نفر باشند.)
 7. ارائه اصل گواهي عدم سوءپيشينه جهت اعضاء هیأت مديره، مديرعامل.
 8. ارائه دو رونوشت از صورتجلسه مجمع عمومي موسسن.
 9.  ارائه دو رونوشت از صورتجلسه هيأت مديره.
 10.  ارائه اصل وکالت نامه وکيل دادگستري در صورتي که ثبت شرکت توسط وکيل انجام شود.

مراحل ثبت شرکت بامسئولیت محدود در کرج

بعداز آن که مدارکی را که بالا ذکر شده است را به منظور ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرج آماده کردید به سامانه اداره ثبت شرکت ها به نشانیhttp://irsherkat.ssaa.ir مراجعه نمایید و باتکمیل فرم های مورد نظر اقدام به ثبت نام خود نمایید پس از آن بایستی برای شرکت خود به ترتیب  اولویت 5 اسم را انتخاب نمایید سپس بایستی مدت و موضوع فعالیت، نشانی شرکت، سرمایه شرکت را وارد نمایید بعد از آن باید سمت اشخاص و نام شرکاء و سهام هر یک از آن ها را مشخص کنید. در صورتی که شرکت دارای شعبه دیگری است باید مشخصات آن را نیز معرفی نمایید.پس از آن که اطلاعات توسط اداره ثبت شرکت ها تایید شد باید اساسنامه و شرکت نامه را  هم در سایت بارگذاری کنید پس از انجام این مراحل باید منتظر باشید تا اداره ثبت شرکت ها از شما بخواهد مدارک را برای آن ها ارسال کنید.در نهایت پس از آن که کلیه مدارک مورد تایید واقع شدند شماره ثبت شرکت به شما داده می شود و باید آگهی ثبت شرکت را در روزنامه رسمی چاپ و منتشر نمایید. در آگهی باید اطلاعاتی در مورد نام شرکت، نوع فعالیت شرکت، مدت و اطلاعاتی از این قبیل را مطرح نمایید.

در انتها خاطر نشان می شویم که در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با پایش تماس بگیرید و از تجربیات مشاوران و کارشناسان ما بهره مند شوید.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  نشست مشترک

  برگزاری نشست مشترک اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری با کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • علی تابش

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت شرکت اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امید اسدی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.