ثبت برند حقیقی در کرج به عنوان یک مزیت یا یک سند مهم و با اهمیت به منظور اشخاص و شرکت های گوناگون می باشد که به منظور اخذ آن می بایست از اداره کل مالکیت صنعتی مبادرت نمود.

یک برند خوب در کرج  معرف کالا و خدمات شما در بین مشتریانتان است که به شناخت شما در بین مردم کمک شایانی می کند. طبق قوانین نیز یکی از شرایط اصلی و مهم برای شروع هر فعالیت یا تولیدی در کرج  برگزیدن نام تجاری و ثبت برند حقیقی در کرج برای جلوگیری از کپی برداری است. به همین خاطر ثبت برند حقیقی  در کرج و سایر شهرها برای مالکین کسب و کارهای مختلف ضروری و مهم تلقی می شود و برخی از آن ها اقدام به ثبت برند دوم یا سوم نیز برای خود می کنند. ثبت برند حقیقی در کرج  در کلیه حوزه های کاری از جمله بازرگانی ،تولیدی،فروشگاهی و خدماتی قابل دریافت و اخذ است. برند حقوقی در کرج توانایی اعتبار بخشی بر روی کالا را دارا است و حمایت دولت را در پشتیبانی از صاحب برند را شامل می شود. با ثبت برند حقیقی در کرج به منظور خود انحصار کار را در اختیار خود می گیرید  و اجازه هیچ گونه کپی برداری و استفاده از آن را به رقیب هایتان نمی دهید.

انواع برند تجاری در کرج

انواع برند تجاری در کرج به شرح ذیل می باشد:

ما در کرج دربردارنده دو نوع برند می باشیم که در این مقاله قصد داریم درباره یکی از آن ها یعنی ثبت برند حقیقی در کرج مطالبی را ارائه نماییم که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:
از جمله مدارکی که برای ثبت برند حقیقی در کرج و شهرستان ها به آن ها نیاز است شامل موارد زیر می شود که به صورت جداگانه به آن ها اشاره می کنیم:

مدارک ضروری برای ثبت برند حقیقی در کرج شامل مدارک مربوط به نام فرد و فعالیت وی می شود و برای ثبت برند حقوقی در کرج  ارائه تمامی مدارک و مجوز های به نام شخصیت حقوقی یعنی شرکت و طبقه مد نظر برای ثبت باید در موضوع شرکت در کرج قید شده باشد.

مدارک جهت  ثبت برند حقیقی در کرج 

تهیه مدارک زیر برای ثبت برند حقیقی در کرج و تمامی شهرستان ها برای کلیه افراد و شرکت ها به شرح زیر است:

مدارک لازم به منظورثبت برند شخص حقیقی در کرج عبارت اند از مواردی به شرح ذیل می باشد که بایستی آن ها تهیه کنید و به مرجع ثبتی ارائه نمایید:

 1.  رونوشت برابر اصل شناسنامه شخص حقیقی ارائه گردد.
 2. رونوشت  کارت ملی ارائه گردد.
 3. ارائه رونوشت کارت بازرگانی زمانی که از حروف غیرفارسی استفاده شده باشد الزامی می باشد.
 4.  کپی مجوز فعالیت  اعم از پروانه بهره برداری،جواز تاسیس،پروانه ساخت،جواز کسب یا کارت بازرگانی و یا هر گواهی فعالیتی که از سازمان های نظارتی و حاکمیتی دولتی صادر شده است ارائه گردد.

نکاتی در رابطه با ثبت برند حقیقی در کرج

در رابطه با ثبت برند حقیقی در کرج نکاتی لازم است که در ذیل به آن ها می پردازیم:

زمانی یک برند حقیقی در کرج ارزش مالی پیدا می کند که در انتخاب آن به نکات مختلفی توجه گردد.برای نمونه انتخاب اسم مناسب و فارسی و لاتین بودن و نوع کالا و خدمات ، رعایت قوانین برای ثبت آن و نحوه تبلیغ و عرضه آن به بازار اهمیت دارد.

از جمله مواردی که باید به هنگام انتخاب برند حقیقی در کرج  یا علامت تجاری خود در کرج  به آن ها توجه نمایید، شامل موارد زیر می شود:

به کاربردن نام و عناوینی که بر خلاف موازین شرعی یا نظم عمومی و اخلاق حسنه هستند ممنوع است.

اسمی که سبب فریب افکار عمومی می شود غیر قانونی تلقی می گردد.

هنگامی که متقاضی اثبات کند که صاحب برند حقیقی ثبت شده در کرج از آن به صورت تنهایی و بر خلاف قانون استفاده کرده باشد و هم چنین اجازه استفاده از آن را داده باشد که باعث فریب مرکزهای تجاری و عمومی نسبت به مبدا و یا ویژگی های کالا و خدمات مربوط شود دادگاه رأی به باطل کردن برند حقیقی ثبت شده در کرج می دهد.

استفاده نمودن  از اسامی معروف امکان ثبت ندارد.

برندی که ۵۰درصد مشابه برندهای دیگر باشد قابلیت به ثبت رسیدن را ندارد.

استفاده نمودن از مناطق جغرافیایی این قابلیت را ندارند تا به عنوان برند حقیقی در کرج به ثبت برسند..

مراحل ثبت برند حقیقی در کرج

اشخاص حقیقی که در کرج در صدد هستند که برند خود را در اداره مالکیت صنعتی ثبت نمایند باید مراحلی را در سامانه اینترنتی آن انجام دهند بدین منظور می توانید جهت مطالعه بیشتر به مقاله مراحل ثبت برند در کرج مراجعه نمایید.

جهت ثبت برند حقیقی در کرج  با ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید هم چنین در صورت مواجه شدن با هر سوال و یا مسئله ای با ما در موسسه پایش در ارتباط باشید.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  نشست مشترک

  برگزاری نشست مشترک اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری با کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • علی تابش

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت شرکت اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امید اسدی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.