مقالات


ثبت موسسه خیریه در کرج

موسسه ها و نهاد های خیریه و نیکوکاری در کرج به منظور انجام وظیفه های دینی و بشر دوستانه تشکیل و راه اندازی شده اند. در این مقاله از شرایط و اهداف تشکیل موسسه شرح داده شده است لطفا مطالعه نمایید.
فروردین-31-1398
بیشتر

ثبت برند حقیقی در کرج

ثبت برند حقیقی در کرج به عنوان یک مزیت یا یک سند مهم و با اهمیت به منظور اشخاص و شرکت های گوناگون می باشد که به منظور اخذ آن می بایست از اداره کل مالکیت صنعتی مبادرت نمود.توصیه می کنیم که این مقاله را انتها مطالعه نمایید.
فروردین-26-1398
بیشتر

ثبت شرکت بازرگانی در کرج

شرکت های بازرگانی یکی از شرکت های تجاری بازرگانی در کرج می باشند.مقصود از شرکت های بازرگانی شرکت هایی می باشند که در موضوع فعالیت آن ها( بند 2 اساسنامه ) مواردی که به امور بازرگانی می باشد در آن ذکر شده است
فروردین-22-1398
بیشتر

مجمع عمومی فوق العاده چیست؟

از اجتماع صاحبان سهام مجمع عمومی تشکیل می گردد.به منظور رسمی شدن جلسه مجمع عمومی فوق العاده حضور بیش از نصف صاحبان سهام دارای حق رای الزامی است.چنانچه در اولین دعوت حد نصاب مذکور حاصل نشود دعوت دوم یا حضور بیش از یک سوم صاحبان سهام دارای حق رای رسمیت یافته و اتخاذ تصمیم خواهد نمود.
فروردین-19-1398
بیشتر

مجمع عمومی موسس چیست

مجمع عمومی موسس با رعایت مقررات و قوانین این قانون تشکیل می شود و بعد از رسیدگی و احراز پذیره نویسی تمامی سهام شرکت و پرداخت هزینه های لازم و شور درخصوصو اساسنامه شرکت و تصویب آن نخستین مدیران و بازرس یا بازرسان شرکت را انتخاب می نماید.جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
اسفند-27-1397
بیشتر

مجمع عمومی عادی چیست

مجمع عمومی عادی بایستی در هر سال یک مرتبه تشکیل گردد.تشکیل این مجمع هر سال در چند نوبت هم ممکن و امکان پذیر می باشد اما نمی توان هر چند سال یک مرتبه آن را منعقد نمود بلکه همه ساله حتما بایستی تشکیل گردد.
اسفند-26-1397
بیشتر

چگونگی اخذ جواز تاسیس صنایع

هنگامی که قصد اخذ تاسیس صنایع را دارید بایستی مشخص نمایید که قرار است کارخانه به منظور شرکت خاصی یا فرد خاصی تاسیس گردد.چنانچه تحت شرکت خاصی می باشد به صورت حقوقی و در صورتی که این چنین نباشد به صورت حقیقی صادر می گردد.
اسفند-21-1397
بیشتر

ثبت برند فارسی در کرج

برند در کرج به دو صورت فارسی و لاتین به ثبت می رسد ما در این برآنیم تا در خصوص ثبت برند فارسی در کرج مطالبی را به شما عزیزان ارائه نماییم.
اسفند-19-1397
بیشتر

ثبت برند لاتین در کرج

شما با ثبت برند لاتین در کرج مالک آن علامت می شوید و هیچ شخص یا شرکت دیگری حق ندارد بدون اجازه از برند شما استفاده کند.
اسفند-15-1397
بیشتر

ثبت برند زعفران در کرج

ه همین منظور ثبت برند زعفران در کرج به منظور اشخاصی که به تولید این طلای سرخ مشغولند از الزامات مهم و اساسی به منظور آغاز فعالیت در این زمینه می باشدبه منظور کسب اطلاعات بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید
اسفند-13-1397
بیشتر

مدارک ثبت شرکت در کرج

با به انجام رسانیدن فعالیت های تجاری که در نظر گرفته شده است شرکت ها درکرج سبب تصدی گری دولت در کارهای اقتصادی می گردند.به منظور کسب اطلاعت بیشتر مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.
اسفند-11-1397
بیشتر

چگونگی ثبت برند در کرج

هر بازرگانی در کرج که محصولات و یا خدمات خود را روانه بازار می کند قادر می باشد برند مخصوصی را در کرج به منظور آن انتخاب نماید که در جهت حمایت از ان باید در اداره ثبت مالکیت صنعتی با طی کردن مراحلی ثبت نمایید .
بهمن-28-1397
بیشتر

انحلال شرکت در کرج

به دلایل مختلفی شرکت در کرج منحل می گردد و این موارد انحلال شرکت را قانون گذار در قانون تجارت پیش بینی نموده است. در این مقاله به مطالعه مراحل انحلال شرکت در کرج بپردازید
بهمن-24-1397
بیشتر

اساسنامه شرکت

تنظیم نمودن اساسنامه شرکت یکی از مواردی می باشد که در هنگام شروع یک فعالیت اقتصادی و یا به ثبت رسانیدن شرکت با آن مواجه خواهید شد.ما در این مقاله تلاش کرده ایم تا اطلاعاتی را در این مبنا ارائه نماییم
بهمن-17-1397
بیشتر

مدارک مورد نیاز ثبت برند در کرج

برند نام یا نمادی می باشد که با هدف فروش محصولات یا خدمات به کار برده می‌شود، البته مشخص است که هدف از ایجاد یک نام تجاری یا برند، فراتر از فروش کالاها یا خدمات است. در جهت ثبت برند در کرج باید مدراک آن را تهیه نمایید که در این مقاله مطالعه نمایید.
بهمن-14-1397
بیشتر

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  نشست مشترک

  برگزاری نشست مشترک اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری با کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • علی تابش

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت شرکت اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امید اسدی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.