تنظیم صورتجلسه شرکت در کرج

تنظیم صورتجلسه شرکت در کرج

توضیحاتی در خصوص تنظیم صورتجلسه شرکت در کرج  و نحوه و مراحل تدوین صورتجلسات شرکتهای سهامی ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تعاونی ، شرکت تضامنی و نسبی در کرج و استان البرز.

به منظور انجام کلیه تغییرات و تنظیم صورتجلسه شرکت در کرج می بایست تصمیمات اخذ شده به اداره ثبت شرکتهای کرج اطلاع داده شود این تغییرات در صورتجلسه ای تنظیم و تدوین می گردد که با تایید کلیه اعضاء هیئت مدیره و سهامداران به اداره ثبت شرکتهای کرج ارسال می گردد توجه داشته باشید تنظیم و تدوین صورتجلسات شرکت ها نیازمند تخصص و تجربه در این زمینه می باشد کارشناسان ثبت شرکت پایش آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان می باشند.

کلیه تغییراتی و تنظیم صورتجلسات که ممکن است در شرکتها انجام شود عبارتند از :

افزایش سرمایه و یا کاهش سرمایه به همراه ورود و خروج شریک ، تغییر و یا الحاق به موضوع فعالیت ، تغیر آدرس شرکت، انحلال شرکت ، نقل و انتقال سهام و یا سهم الشرکه و...

مدارک لازم جهت تنظیم صورتجلسه شرکت ها در کرج

الف) ارائه یک نسخه از شناسنامه و کارت ملی کلیه اعضاء هیئت مدیره و سهامداران

ب) ارائه کپی آگهی تاسیس و روزنامه رسمی شرکت چنانچه شرکت دارای تغییرات باشد ارائه آگهی تغییرات

ج) تصمیم گیری در خصوص نوع تغییرات شرکت

کلیه مواردی که به رد صورتجلسات شرکتها در حوزه ثبتی کرج می گردد 

ثبت یک صورتجلسه موفق به غیر رعایت نکات حقوقی که گفته شد نکات اجرایی دیگری نیز دارد که رعایت نکردن آنها منجر به رد صورتجلسه می گردد به همین خاطر درهنگام تنظیم صورتجلسه شرکت می بایست نهایت دقت را به خرج دهید تا از صرف هزینه های بیهوده جلوگیری کرد پیشنهاد ما یه شما بهره گیری از کارشناسان و مشاوران مجرب و متخصص در این زمینه می باشد.

در این مطلب سعی برآن داریم که اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانیم از صرف هزینه وقت شما متقاضیان و همشهریان کرجی عزیز جلوگیری نماییم.

با ثبت صورتجلسه و انواع تغییرات شرکتها بیشتر آشنا می شویم :

چنانچه در شرکتی بنابر صلاحدید اعضا و سهامداران نیاز باشد چند تغییر صورت بگیرد این تغییرات میتواند شامل تغییراعضا هیئت مدیره ، تغییر در سهام شرکت و با تغییر آدرس باشد  هرکدام در صورتجلسه ای مجزا باید تدوین و تنظیم گردد این صورتجلسات شامل مجمع عمومی عادی ، مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده و هیات مدیره می باشد که به صورت جداگانه پذیرش می شود. اگر صورتجلسه ای بدون پذیرش اینترنتی به همراه صورتجلساتی که در سامانه پذیرش شده اند ارجاع گردد صورتجلسه شما رد خواهد شد.

یکی از مهم ترین اموری که در تنظیم صورتجلسات شرکت باید در نظر بگیرید انتخاب نوع صحیح صورتجلسات می باشد به عنوان مثال در صورتی که قصد دارید شرکت خود را منحل نمایید حتما باید در مجمع عمومی فوق العاده تصمیم گیری شود به این نکته توجه داشته باشید اگر در مجمع دیگری تنظین شود منجر به رد صورتجلسه شما می شود.

صورتجلسه ای که تنظیم مینمایید باید مطابق با نمونه ارائه شده از جانب اداره ثبت شرکتها ی کرج باشد و توجه نمایید که همان صورتجلسه باید به صورت کامل بروی سامانه اداره ثبت شرکتهای کرج بارگذاری شود در غیراین صورت منجر به رد آن می شود. باید اصل صورتجلسه به اداره مذکور ارسال نمایید در غیراینصورت مورد قبول نمی باشد.

یکی از مواردی که باید مورد توجه شما قرار بگیرد این است که در صورتی که تصمیم دارید نام شرکت خود را نغییر دهید حتما در صورتجلسه جداگانه تنظیم و ارسال نمایید این امر به این خاطر می باشد که اگر نام درخواستی شما مورد تایید قرار نگیرد تمامی تصمیمات شما رد می گردد.

بعد از تایید نهایی صورتجلسه خود در سامانه ثبت شرکتهای کرج پذیرش آن را پرینت گرفته و یک نسخه از آن را جهت پیگیری های لازم نزد خود نگه دارید.

در صورتی که شماره ثبت و یا شناسه ملی شرکت شما مطابق سامانه نباشد و یا اینکه بیش از یک شناسه ملی داشته باشد به هیچ عنوان امکان پذیرش صورتجلسه شما وجود ندارد .

تاریخ صورتجلسه تنظیم شده  باید با تاریخ مندرج در سامانه اداره ثبت شرکت های کرج مطابقت داشته داشته باشد در غیر این صورت منجر به رد صورتجلسه شما می گردد.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  نشست مشترک

  برگزاری نشست مشترک اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری با کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • علی تابش

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت شرکت اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امید اسدی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.