با عنایت  به مهم بودن و راندمان های گوناگون علامت های  تجاری ، به ثبت رساندن آن در کرج می تواند حمایت ها و مزیت هایی  را برای شرکت ها و موسسه ها در کرج فراهم  نماید که در ذیل  این مزیت ها  را  با هم بررسی و ارزیابی می کنیم :

مهمترین مزیت ثبت علامت تجاری در کرج

۱) به ثبت رساندن  علامت تجاری انگیزه ای  به منظور دربر  داشتن حق و حقوق نسبت به آن  علامت محسوب می شود  که این کار  در حل نمودن مشکلات و  اختلافات و ادعاهایی که اشخاص ثالث به منظور علامت های  تجاری که به  ثبت رسیده اند دارند با اهمیت بسیار زیادی مواجه می شود .

۲) در صورتی که  از جانب  شخص یا شرکتی حق و حقوق صاحب علامتی که به  ثبت رسیده است فسخ گردد ، طرح ادعای ابطال  از جانب علامت تجاری ، به رتبه ها آسان تر می باشد  و ثبت علامت در این تصور مالک را در موقعیتی بالاتر نسبت به خوانده ( طرف دعوا ) قرار می دهد  و می تواند  در مرحله اثبات دعوا هم به  مالک علامت بسیار یاری و  کمک می کند.

۳) به ثبت رساندن  علامت تجاری و دریافت  حقوق انحصاری ناشی از ثبت، انجام  حقوق موجر و صاحب علامت را ارزان تر و آسان تر می کند.

۴) در برخی از کشورها علامت های تجاری که به  ثبت رسیده اند تا میزانی  گران بها و پر ارزش شمرده  می شود که با به ثبت رساندن علامت تجاری و دریافت تصدیق نامه مربوطه، شرکت یا شخص دارنده  قادر می باشد با قرار دادن وثیقه سند علامت تجاری که  ثبت شده است ، به منظور اخذ  منبع های  مالی و وام از موسسه ها و نهاد های  مالی و اعتباری مبادرت نماید.

۵)  به ثبت رساندن علامت تجاری امکان نقل و انتقال علامت یا کامیاب شدن  از جوازهای  بهره برداری را برای صاحب  علامت فراهم و مهیا  می کند.

۶) در دنیای امروز مسئله هایی مانند  رشد  و توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات که نقل و انتقال  اشخاص، خدمات و محصولات را سریع تر، آسا ن تر و ارزان تر از هر زمانی در گذشته  نموده است و هم چنین آزادسازی تجارت و صنعت و هم چنین  مدل ها و روش های متفرق و گوناگون کسب و کار سبب تکوین  محیط کسب و کاربه شدت  رقابتی در بازارهای داخلی و بازارهای جهانی  شده است  که به منظور  بهره مندی  از حمایت های قانونی و هم چنین حرفه ای تر بودن یک محصولی یا خدماتی ، به ثبت رساندن  و دربر داشتن علامت تجاری از اهمیت بسیار زیادی انتفاع می باشد .

با سپاس از مطالعه مطلب فوق اگر در جهت اطلاعات در زمینه ثبت برند در کرج جویای اطلاعات هستید می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید و یا با مجتمع پایش با کارشناسان باتجربه و مجرب آن تماس حاصل نمایید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  نشست مشترک

  برگزاری نشست مشترک اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری با کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • علی تابش

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت شرکت اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امید اسدی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.