تغییر حق امضا مجاز شرکت

تغییر حق امضا مجاز شرکت

تغییر حق امضا مجاز شرکت را درصورت تصمیم سهامداران و یا اعضای هیئت مدیره در شرکت می توان صورت  داد. برای ثبت تغییرحق امضا مجاز شرکت  تنظیم صورتجلسه در مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده و یا هیئت مدیره شرکت امکان پذیر است .

شخص صاحب امضا می تواند از بین، اعضای هیئت مدیره(خارج از شرکا)،سهامداران ، شخصی که هم سهامدار و هم عضو هیئت مدیره است و یا اینکه نماینده اشخاص حقوقی که به عنوان سهامدار یک شرکت دیگر هستند انتخاب گردد.

در اعطا حق امضا مجاز شرکت می توان صاحبان حق امضا اوراق عادی و اداری را از صاحبان حق امضا اوراق تعهدآور جدا کرد.علاوه بر این امکان اعطا حق امضا مشترک و یا منحصر با استفاده از کلمات منفرداً و یا متفقاً صورت می گیرد مانند ""مدیرعامل منفرداً و یا مدیرعامل و یکی از اعضای هیئت مدیره متفقاً"".

جهت ثبت تغییرحق امضا مجاز شرکت  جدید نیز مانند سایر صورتجلسات تغییرات پس از ثبت در سامانه اداره و امضا صورتجلسه تنظیم شده توسط اعضا هیئت مدیره و ارسال آن از طریق پست به اداره ، درخواست مورد بررسی قرار می گیرد. مدارک مورد نیاز هم شامل مدارک ثبتی به همراه روزنامه های تغییرات و تأسیس می باشد.

نکته مهمی که در تنظیم صورتجلسه ثبت تغییرحق امضا مجاز شرکت  باید به آن توجه کرد این است که اعطا حق امضا هم جز اختیارات اعضای هیئت مدیره مستقل از سهامداران است و هم اختیارات سهامداران در قالب مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده .

جهت ثبت صورتجلسه تغییر حق امضا مجاز شرکت در حوزه های ثبتی کرج و تهران می توانید از کارگروه تغییرات شرکت در کرج مستقر در موسسه پایش راهنمایی های لازم را کسب نمایید.

 

 

 

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  نشست مشترک

  برگزاری نشست مشترک اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری با کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • علی تابش

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت شرکت اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امید اسدی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.