وکیل ثبت شرکت در کرج

وکیل ثبت شرکت در کرج

توضیحاتی در خصوص امور ثبتی و نحوه برخورداری از اطلاعات وکیل ثبت شرکت

افرادی که در پی ثبت شرکت به منظور انجام فعالیتهای سازماندهی شده و قانونمند هستند ، به خوبی آگاهند که امروزه ثبت شرکت فرآیند حقوقی و تخصصی خاص خود را دارد که انجام آن آشنایی با حوزه های حقوقی و مراحل ثبت شرکت را می طلبد ، به علاوه ارزیابی و صحت مدارک ارائه شده در هنگام ثبت شرکت نیز نیاز به اشراف کامل در این زمینه دارد بنابر این بهتر است که از اطلاعات و تخصص افرادی که در انجام این کار مهارت دارند استفاده کرده و از اقدام شخصی و یا رجوع به دوستان و آشنایانی که در این زمینه تخصص چندانی ندارند بپرهیزید و کار ثبت شرکت را به وکیل ثبت شرکت با تجربه و حرفه ای در امور ثبت شرکت بسپارید.

نکاتی که وکیل ثبت شرکت نسبت به آنها مطلع و متخصص می باشد عبارتند از : شیوه درست  طراحی موضوع فعالیت شرکت، انتخاب اشخاص و تعیین درست تصدی آنها، تقسیم بندی مناسب و صحیح سهام و یا سهم الشرکه در قالبهای ثبتی متفاوت ، تقسیم بندی صحیح سود و زیان شرکت، مدت زمان انتخاب اعضاء هیئت مدیره ، مشخص نمودن سال مالی درست برای شرکت، ثبت نام درست سامانه ای و جمع آوری مدارک بدون عیب و نقص جهت ارجاع به اداره ثبت شرکتها. رعایت  همه این موارد از سوی وکیل ثبت شرکت سبب می گردد تا با صرف کمترین هزینه و وقت بتوانید با اطمینان کامل مراحل ثبت شرکت را پشت سر بگذارید. علاوه بر این موارد پس از ثبت شرکت اقداماتی باید انجام گردد که با راهنمایی وکلای حرفه ای شما می توانید نسبت به آنها اطلاع پیدا کرده و از بروز مشکلات آتی برای شرکت جلوگیری کنید.  در نتیجه به شما پیشنهاد می گردد وکیلی متخصص و مجرب را برای انجام امور ثبتی خود انتخاب نمایید تا از عواقب بعدی و اجبار به تنظیم صورتجلسه های مکرر اصلاحیه و تغییرات اجتناب شود.

چنانچه قصد دارید ثبت شرکت در کرج خود را به صورت شخصی نیز به ثبت برسانید به شما پیشنهاد می گردد که از مشاوره های رایگان وکلای ثبت شرکت پایش بهره جویید. صرف هزینه‌ای اندک در ابتدای کار تأسیس شرکت از صرف هزینه و زمان بیهوده بعدی جلوگیری خواهد کرد.

در ادامه توضیح کوتاهی در رابطه با وکالت و حوزه فعالیت وکلا در اختیار شما می گذاریم .

تعریف وکالت ثبت برند

براساس قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران ، وکالت اینگونه تعریف شده است : عقدی یا قراردادی که طی آن  به شخص دیگری جهت انجام کاری نیابت داده می شود.

پس از  انعقاد عقد  وکالت طرفین به عنوان وکیل و موکل شناخته شده و در یک رابطه حقوقی قرار می گیرند که هریک بر اساس آن  تکالیف و  وظایف متقابلی برعهده دارند.

وکالت یکی از قراردادهایی است که امروزه بسیار رایج می باشد  و در امور اجتماعی ، مالی و بانکی   بسیار مورد استفاده قرار میگیرد وکالت عقدی است که نتیجه آن ایجاب و قبول می باشد.

انواع مختلف وکالت ثبت برند بدین شرح می باشد :

وکالت مطلق یا تام : وکالتی است که شخص وکیل خود را مامور به انجام کلیه امور من جمله امور اداری و مالی می کند . به عنوان مثال وکیل اجازه فروش لوازم خانه موکل خود  و استفاده از آن جهت  پرداخت هزینه خانواده موکل را بدون هماهنگی با او دارد این نوع از وکالت را وکالت مطلق گویند.

 وکالت مقید: این نوع از وکالت به وکالتی اطلاق می شود که مقید و محدود به انجام یک کار خاص است. و وکیل تنها در آن موارد خاص میتواند وکالت نماید را وکالت مقید می گویند به عنوان مثال تنها جهت فروش ماشین به او وکالت داده شده است.

لازم به تذکر است که تنها در اموری می توان به شخص دیگر وکالت داد که امور انحصاری محسوب نگردند. برای مثال چنانچه فردی ورشکسته شده و ح دخل و تصرف در اموال خود را ندارد نتیجتا" نمی تواند وکالت خرید یا فروش موردی از اموال خود را به کسی واگذار کند.

چارچوب اختیارات و مسئولیتهای وکیل ثبت شرکت :

وکیل نمی تواند از حدود اختیارات محول شده به وی طبق عقد وکالت خارج شود.

در صورت وکالت مطلق که مربوط به اموال شخص باشد ، در مواردی که قانون ایجاب کرده است امکان اعطای وکالت وجود ندارد. این محدودیتها را در زیر برمی شماریم :

موارد وکالت نمی تواند از مواردی باشد که قانون شخص اصیل را موظف به انجام آن کرده است به عنوان مثال وکالت در قسم یاد کردن.

مورد وکالت باید مشخص و معلوم باشد در غیر این صورت مطلق محسوب شده و تنها  به امور اداری و تصرفات مادی محدود می شود.

وکالت می تواند در موارد مالی و غیر مالی مانند موارد حقوقی باشد مگر آنکه دخالت شخص  اصیل قانوناً الزام داشته باشد.

با توجه به موارد فوق اولین و مطمئن ترین گام برای حل مشکلات  حقوقی انتخاب و بهره بردن از  بهترین وکیل می باشد تا بتواند با استفاده از تجربه و دانش خود مطمئن ترین  راه را جلوی روی شما قرار دهد.

ثبت شرکت پایش با برخورداری از دپارتمان های تخصصی و حضور وکلای شایسته و با تجربه در این امر با هزینه‌ای مناسب و منصفانه و صرف کمترین زمان ممکن انواع خدمات حقوقی را به شما عزیزان ارائه می دهد

در صورت نیاز به وکیل ثبت شرکت با ما تماس حاصل نمایید.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  نشست مشترک

  برگزاری نشست مشترک اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری با کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • علی تابش

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت شرکت اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امید اسدی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.