وکیل ثبت برند در کرج

وکیل ثبت برند در کرج

در این مقاله توضیحاتی در خصوص وکیل ثبت برند در کرج و دیگر امور حقوقی و ثبتی در حوزه وکالت توضیح داده می شود

افرادی که تمایل به ثبت برند خود دارند لازم است اطلاعاتی جامع  راجع به مراحل و روند ثبت برند و علامت تجاری اخذ کنند. بنابراین بهتر است که از تجربه و دانش افرادی که در این مورد تخصص دارند استفاده گردد. به علاوه ثبت برند و علائم پروسه اداری و حقوقی خاصی دارد که بدون اشراف کامل به روند و زوایای ثبت آن ممکن است در عمل از ادامه کار باز مانده و یا با موانعی برخورد کنید .فلذا از اقدام شخصی یا کمک گرفتن از افراد نا آشنا اجتناب کرده و کار را به وکیل ثبت برند در کرج واگذار کنید .

نکات مهمی که وکیل ثبت برند در کرج نسبت به آنها تبحر دارد عبارتست از : شیوه درست تکمیل اظهارنامه ثبت علامت تجاری در پایگاه اینترنتی مالکیت صنعتی که شامل مواردی است که در پی می آید: مشخصات فرد درخواست کننده ، مشخصات فرد یا افراد ابلاغ گیرنده ، موضوع فعالیت، معین نمودن طبقه یا طبقاتی که محصول به آنها تعلق می گیرد،  تشریح بخشهای متشکله علامت تجاری ، و اظهارنامه حق تقدم که تکمیل این مراحل نیازمند تجربه و آگاهی می باشد و نهایتا" چگونگی ارجاع مدارک به کارشناس اداره مالکیت صنعتی در تهران که این امر نیز نیاز به تجربه و مهارت خاص دارد تا  مراحل ثبت توسط وکیل ثبت برند در کرج با کمترین میزان خطا و صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه به نحو احسن انجام گردد.

حتی اگر مایلید که شخصا" برای ثبت برند خود اقدام نمایید ( هرچند توصیه نمی شود ) بهتر است پیش از این کار از مشاوره با کارشناسان و وکلای ثبت برند  پایش ثبت برخوردار شوید . لازم به ذکر است که مشاوره شما در پایش کاملا" رایگان بوده و تنها با تخصیص زمان کوتاهی جهت مشاوره با وکیل ثبت برند صرف هزینه و زمان بیهوده در آینده  جلوگیری کنید.

در ادامه توضیح کوتاهی در رابطه با وکالت و حوزه فعالیت وکلا در اختیار شما می گذاریم .

تعریف وکالت ثبت برند

براساس قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران ، وکالت اینگونه تعریف شده است : عقدی یا قراردادی که طی آن  به شخص دیگری جهت انجام کاری نیابت داده می شود.

پس از  انعقاد عقد  وکالت طرفین به عنوان وکیل و موکل شناخته شده و در یک رابطه حقوقی قرار می گیرند که هریک بر اساس آن  تکالیف و  وظایف متقابلی برعهده دارند.

وکالت یکی از قراردادهایی است که امروزه بسیار رایج می باشد  و در امور اجتماعی ، مالی و بانکی   بسیار مورد استفاده قرار میگیرد وکالت عقدی است که نتیجه آن ایجاب و قبول می باشد.

انواع مختلف وکالت ثبت برند بدین شرح می باشد :

وکالت مطلق یا تام : وکالتی است که شخص وکیل خود را مامور به انجام کلیه امور من جمله امور اداری و مالی می کند . به عنوان مثال وکیل اجازه فروش لوازم خانه موکل خود  و استفاده از آن جهت  پرداخت هزینه خانواده موکل را بدون هماهنگی با او دارد این نوع از وکالت را وکالت مطلق گویند.

 وکالت مقید: این نوع از وکالت به وکالتی اطلاق می شود که مقید و محدود به انجام یک کار خاص است. و وکیل تنها در آن موارد خاص میتواند وکالت نماید را وکالت مقید می گویند به عنوان مثال تنها جهت فروش ماشین به او وکالت داده شده است.

لازم به تذکر است که تنها در اموری می توان به شخص دیگر وکالت داد که امور انحصاری محسوب نگردند. برای مثال چنانچه فردی ورشکسته شده و ح دخل و تصرف در اموال خود را ندارد نتیجتا" نمی تواند وکالت خرید یا فروش موردی از اموال خود را به کسی واگذار کند.

چارچوب اختیارات و مسئولیتهای وکیل ثبت برند :

وکیل نمی تواند از حدود اختیارات محول شده به وی طبق عقد وکالت خارج شود.

در صورت وکالت مطلق که مربوط به اموال شخص باشد ، در مواردی که قانون ایجاب کرده است امکان اعطای وکالت وجود ندارد. این محدودیتها را در زیر برمی شماریم :

موارد وکالت نمی تواند از مواردی باشد که قانون شخص اصیل را موظف به انجام آن کرده است به عنوان مثال وکالت در قسم یاد کردن.

مورد وکالت باید مشخص و معلوم باشد در غیر این صورت مطلق محسوب شده و تنها  به امور اداری و تصرفات مادی محدود می شود.

وکالت می تواند در موارد مالی و غیر مالی مانند موارد حقوقی باشد مگر آنکه دخالت شخص  اصیل قانوناً الزام داشته باشد.

با توجه به موارد فوق اولین و مطمئن ترین گام برای حل مشکلات  حقوقی انتخاب و بهره بردن از  بهترین وکیل می باشد تا بتواند با استفاده از تجربه و دانش خود مطمئن ترین  راه را جلوی روی شما قرار دهد.

ثبت شرکت پایش  با برخورداری از دپارتمان های تخصصی و حضور وکلای شایسته و با تجربه در این امر با هزینه‌ای مناسب و منصفانه و صرف کمترین زمان ممکن انواع خدمات حقوقی را به شما عزیزان ارائه می دهد

در صورت نیاز به وکیل ثبت برند با ما در ارتباط باشید.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  نشست مشترک

  برگزاری نشست مشترک اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری با کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • علی تابش

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت شرکت اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امید اسدی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.