خرید و فروش علامت تجاری (برند آماده( در کرج

خرید و فروش علامت تجاری (برند آماده( در کرج

برند و برندینگ قطعا" مهمترین رکن موفقیت یک کسب و کار است. امروزه با گسترش تجارت و آمار روز افزون تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات تنها با داشتن یک نام یا علامت تجاری معتبر است که در ذهن مشتریان ماندگار می شوید. گام اول برای این کار ثبت یک برند است تا به تدریج با تبلیغات ، بازاریابی و معرفی آن تبدیل به برند یا مارکی در بازار هدف خود شوید.

ثبت علامت تجاری شامل مراحل، ضوابط و شرایطی است که به دلایلی که در اینجا مطرح می کنیم برخی از افراد و مجموعه‌ها ترجیح می‌دهند به جای ثبت برند نسبت به خرید برند آماده اقدام کنند:

•          برخی از افراد یا مجموعه‌ها برای تبلیغ و استفاده از برند بسیار عجله دارند و این در حالی است که پروسه اداری ثبت برند زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد در صورتی که خرید و انتقال برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.

•          هنگامی که نام‌های منتخب برای ثبت علامت تجاری پیش از این توسط فرد یا مجموعه‌ دیگری ثبت شده باشد اقدام به خرید یک برند آماده که تمام مراحل ثبت و صدور گواهی ثبت را به صورت کامل طی کرده است می‌تواند تصمیمی زیرکانه باشد چرا که مانع از اتلاف وقت و انرژی متقاضی می گردد.

•          گاهی ممکن است یک نام تجاری آماده‌ نسبت به نام‌‌هایی که خودتان انتخاب کرده‌اید با محصولات و یا خدمات شما همخوانی بیشتری داشته باشد و نظر شما و تیم برندینگ مجموعه شما را بیشتر به خود جلب کند در این صورت خرید برند آماده می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

•          بعضی اوقات مجموعه‌ای به هر دلیل قصد فروش نام تجاری خود را دارد. شاید فکر کنید برنامه های  بهتر و امکانات مناسب‌تری برای رشد و گسترش آن برند دارید. در این شرایط می‌توانید با خرید امتیاز آن برند تمامی ایده‌هایی که در ذهن دارید به مرحله  عمل  درآورید.

در واقع برند آماده، یک علامت تجاری ثبت شده  می‌باشد که برای کالاهایا خدمات  مشخص تایید شده و و آماده انتقال به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر جهت استفاده و بهره‌برداری است.بنابراین در بسیاری از شرایط خرید و فروش علامت تجاری (برند آماده( منطقی به نظر می رسد.

خرید نام تجاری یا به اصطلاح برند آماده مزایای بسیاری دارد که در این مطلب  به برخی از آن‌ها اشاره کردیم. سامانه تخصصی ثبت شرکت و برند پایش با در اختیار داشتن مجموعه‌ای بی‌نظیر از برندهای آماده در زمینه‌های مختلف از جمله مواد غذایی، صنایع سلولوزی، آرایشی و بهداشتی و … می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی جهت خرید علامت تجاری باشد.

خرید برند تجاری

خرید برند تجاری فواید  بسیاری دارد پس از شروع یک کسب و کار باید شرکتی به ثبت رسیده و سپس خدمت یا تولیدات آن وارد بازار گردد، در این مرحله به منظور تبلیغ کالای خود و یا شناساندن ن به مشتریان و متمایز ساختن آن از کالاهایا خدمات  رقیب شما به یک نام تجاری یا برند احتیاج دارید. با توجه به مدت زمانی که صرف شده تا شما به این مرحله برسید اکنون باید مدت زمان دیگری را نیز صرف ثبت نام و علامت تجاری خود نمایید. اما راه دیگر جهت صرفه جویی در وقت شما خرید برند به صورت آماده است . نام تجاری باید  زیبا و دلنشین باشد ، دارای معنی فارسی باشد، باید شبیه یا عین نام های ثبت شده پیش از آن  نباشد. ملاحظه می کنید که اگر خود بخواهید برای ثبت نام تجاری اقدام کنید با چه دشواریهایی روبرو هستید .به علاوه مراحل دیگری را نیز باید طی کنید که در اینجا به آنها اشاره می کنیم : بعد از مرحله انتخاب نام، نوبت به تهیه مدارک لازم برای ثبت برند می رسد. ثبت برند در ایران به دو شکل حقیقی و حقوقی انجام می شود.  که برای ثبت در هر کدام، مدارک مختلفی  مورد نیاز می باشد. بنابراین باید بدانید می خواهید برند خود را حقیقی ثبت نمایید یا حقوقی و سپس بدانید چه مدارکی برای ثبت آن لازم دارید و آنها  را جمع آوری نمایید تا کلیه اطلاعات و مدارک را در سامانه ثبت علائم تجاری به درستی وارد نمایید. در صورتی که ثبت برند درخواستی، تکراری نباشد، مشابه برندهای ثبت شده قبلی نباشد، در لغتنامه فارسی دارای مستند معنایی  باشد و مدارک شما کامل  باشد، باید منتظر تایید نام و  مراحل بعدی ثبت برند باشید. این مدت بسته به نوع کار ممکن است از یک تا شش ماه زمان بر باشد  و در صورتی که یکی از موارد گفته شده انجام نشود یا ناقص انجام شود، ممکن است پرونده دچار اعلام نقص شود که باید بررسی شود تا مشکل رفع گردد  در این صورت زمان بیشتری صرف می شود.  در برخی از موارد که برند متشابه  با برند ثبت شده دیگری می باشد، شما ناچار  به انتخاب نام تجاری دیگری می شوید که ممکن است چندان برای  شما خوشایند نباشد. بنابراین می بینیم که انتخاب یک نام که بتواند ثبت شود نیازمند صرف تجربه ، زمان  بسیار علاوه بر  هزینه می باشد. بعضا" افرادی هستند  که اقدام به ثبت برند می کنند اما هر بار با تشابه برند روبرو می شوند و حتی ممکن است تا یک سال درگیر ثبت برند باشند. بنابراین تا یک سال کالای خود را وارد بازار نکرده که موجب ضرر مالی  آنها شده، یا کالا وارد بازار شده اما هر بار با یک  اسم جدید که این باعث می شود هزینه تبلیغاتی که برای شناساندن کالا خرج شده است بی اثر باشد.

چرا خرید برند

شما به راحتی می توانید برای جلوگیری از اتلاف وقت، انرژی و هزینه  اقدام به خرید برند نمایید. با تماس با مشاوران دپارتمان تخصصی ثبت برند در پایش ثبت شما می توانید برند مرتبط با تولیدات یا خدمات خود را پیدا کرده و در کمترین زمان و بدون هیچ دردسری آن را از اشخاصی که به آن نیاز ندارند خریداری کنید و علاوه بر جبران هزینه های ثبتی ، درزمان خود نیز صرفه جویی نمایید. نقل و انتقال برند در ایران کاملا مجاز  می باشد ، بسیار سهل و آسان انجام می شود و طی مدت زمان کوتاهی  صورت می پذیرد. برای خرید یک برند ثبت شده، می توانید با ما مشاوره داشته باشید  تا برندهایی که با کالا و  کسب و کار کار شما متناسب هستند  را به شما اعلام کنیم  و نقل و انتقال برند را به ما بسپارید  تا در کوتاه ترین زمان ممکن با قیمت مناسب برند مورد نظر شما را خریداری کرده و به نام شما ثبت کنیم. بنابراین با کمک پایش ثبت شما  به راحتی نام تجاری مورد نظر خود را یافته و در کمترین زمان و با قیمتی مناسب آن را خریداری نمایید. این کارعلاوه بر اینکه به شما قدرت انتخاب بین چندین برند ثبت شده  را می دهد، باعث وارد شدن هر چه زودتر شما به بازارهدف  می شود که در نهایت منجر به سود رسانی بیشتر می گردد. بنابراین هنگامی که شما برای ورود به بازار، برنامه ریزی و راهکار از پیش تعیین شده داشته باشید  ، دیگر جایز نیست تا منتظرمراحل طولانی  ثبت برند بمانید. به راحتی از میان علامتها ی تجاری موجود می توانید آن برندی را که برای کالایتان مناسب تر است را برگزینید  و فقط مالکیت آن را انتقال  دهید. تغییر مالکیت برند  بسیار راحت و آسان بوده و در مدت زمان کوتاهی انجام می گردد.

چطور برند آماده درحوزه ثبتی کرج بخریم؟

برای انجام این امر کافیست با مشاوران دپارتمان تخصصی برند و برندینگ پایش ثبت تماس حاصل نمایید تا پس از بررسی پایگاه داده ها و لیست برندهای موجود بهترین و مناسبترین برند جهت کسب و کار شما را به شما معرفی کنند. خرید یک برند ثبت شده علاوه بر صرفه جویی در زمان باعث می شود که شما از رقبا پیشی گرفته و موفقییتان در بازار کسب و کار تضمین گردد.

 وفق  قانون نقل و انتقال برند در  مجموعه مقررات  مالکیت صنعتی و بر حسب نقل و انتقال قراردادی امکان خرید و فروش برند  و نقل و انتقال علامت تجاری به صورت کاملا" قانونی  وجود دارد.

مراحل خرید برند تجاری در کرج

1- استعلام دفترخانه اسناد رسمی (محضر) از اداره ماکیت صنعتی جهت بلااشکال بودن خرید برند و تایید نام تجاری درخواستی

2- امضای سند صلح مبنی بر انتقال قطعی نام تجاری در دفترخانه اسناد رسمی

3-انتشار آگهی نقل وانتقال برند در روزنامه رسمی قوه قضائیه

نحوه دریافت و پرداخت وجوه نقل و انتقال برند در کرج

1.     بخشی از مبلغ را پیش از انجام کار واریز نموده تا استعلامات لازم انجام شده و تدارکات مورد نیاز به عمل آید.

2.     مابقی مبلغ را در دفترخانه اسناد رسمی پرداخت می نمایید.

شرایط خرید برند در کرج

. با توجه به این نکته که  امکان نقل و انتقال برند  در قانون در حین نقل و انتقال شرکتها و واگذاری امتیاز بنگاه های اقتصادی به دیگر اشخاص وجود دارد  اهمیت خرید برند چند برابر می گردد . علاوه بر این امکان خرید برند باعث می شود که دیگر برندهایی که از سوی مالکانشان بدون استفاده است، تا زمان اتمام اعتبار راکد  و بلا استفاده نمانند و با انتقال به شخص دیگر شرایط استفاده مجدد از آنها فراهم گردد.

سرعت و دقت بالا

پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه

همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین

  نشست مشترک

  برگزاری نشست مشترک اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری با کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی

 • 21 فروردین

  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • علی تابش

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت شرکت اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • امید اسدی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.